Четвер, 16.05.2024, 18:52

Озірянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Головна » 2017 » Лютий » 25 » Відзначення Дня Святого Валентина у школі
Відзначення Дня Святого Валентина у школі

14 лютого закохані у всьому світі відзначили День святого Валентина.
     День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими.
Для кожної людини цей день – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця.
         В школі пройшла низка заходів, присвячених Дню святого Валентина. Працювала «Пошта кохання» - кожен мав змогу опустити валентинку чи листа-привітання до яскравої скриньки. Учні 5-9 класів змагалися у написанні привітань до Дня всіх закоханих(перемогу здобули учні 9 класу).
У рамках підготовки та святкування дня святого Валентина проведено конкурс «Валентинка своїми руками», в якому взяли участь учні 1-9 класів. Адже найкраща валентинка – це та, яка зроблена власними руками, в яку вкладена вся своя любов, часточка себе та свого серця.

Переможцями стали:

1-4 класи:                                                                                                               5-9 класи

І місце – Неумитий Богдан                                                                 І місце – Сендонін Богдан

Нетребенко Костянтин

ІІ місце – Майкович Анастасія                                                         ІІ місце – Ніколенко Ольга

Липовий Володимир

ІІІ місце – Подолянська Анна                                                            ІІІ місце – Комаренко Юлія

Бажаємо усім всеперемагаючої любові, відчуття повноти та неповторності життя!

Автор повідомлення: ФесенкоА.М.

Переглядів: 261 | Додав: hraboviyvadim | Рейтинг: 5.0/2