Четвер, 16.05.2024, 10:05

Озірянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Головна » 2017 » Лютий » 5 » Участь у зльоті лідерів учнівського самоврядування
Участь у зльоті лідерів учнівського самоврядування

26 січня 2017 року в районному Центрі дитячої та юнацької творчості проведено зліт лідерів учнівського самоврядування закладів освіти району.

У роботі зльоту взяли  участь і член  учнівського самоврядування, учениця 8 класу, Неумита Марія та педагог-організатор Фесенко Алла Миколаївна.

Темою обговорення стало питання активної громадянської позиції молоді та роботи учнівського самоврядування.

Програма зльоту включала різноманітні етапи роботи, під час яких учасники могли проявити свої організаторські здібності, самостійність , комунікабельність, креативність та розвивали навички самопрезентації.

Неумита Марія  презентували роботу учнівського самоврядування нашої школи. Також на зльоті було обговорено та прийнято план спільних дій на виконання тристоронньої угоди між Відділом освіти Звенигородської райдержадміністрації,  районною батьківською Радою та  районною Лігою старшокласників.

Підсумком роботи стало вручення грамот  за участь в обласному інтернет – проекті « Ми - патріоти Черкащини », за який ми теж отримали нагороду.

Автор повідомлення: Фесенко А.М.

Переглядів: 224 | Додав: hraboviyvadim | Рейтинг: 5.0/1
«  Лютий 2017  »