Четвер, 16.05.2024, 20:35

Озірянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Головна » 2017 » Вересень » 17 » Тиждень фізкультури і спорту
Тиждень фізкультури і спорту

Спорт – це життя. Культ здорового тіла, в якому здоровий дух, завжди був притаманний українцям. А тому в нашій школі однією з головних цілей є підвищення рівня фізичного і психічного стану людини до величин, які гарантують стабільне здоров’я і сильний дух. Адже завдяки спорту в характері школярів з’являється місце для спортивної спрямованості.

З 9 по 14 вересня в нашій школі пройшов Тиждень фізкультури і спорту.

9 вересня учні 7-8 класу брали участь у змаганнях з легкої атлетики на базі Звенигородській ДЮСШ.

11-12 вересня На базі Озірянської ЗОШ І –ІІ ст. відбулися змагання з міні- футболу за олімпійською системою між учнями 6-9 класів, участь у якому завжди викликає велику радість , приносить заряд енергії і позитивний настрій як для самих учасників, так і для вболівальників .

І - місце 7 клас

ІІ - місце 6 клас

ІІІ - місце 8-9 класи

13 вересня Цікавим для учнів були велоперегони. І призові місця знайшли своїх переможців.

5кл. - Безкоровайний Максим

6кл. - Сендонін Богдан

7 кл. - Мельниченко Захар

8 кл. - Комаренко Віталій

9кл. - Федонюк Віталій

14 вересня

На базі Звенигородської ЗОШ - інтернату І-ІІ ступенів спортивного ліцею проходили змагання з мініфутболу, в яких взяли участь 5 шкіл району.

Радісні, з піднесеним настроєм діти їхали на змагання, адже вірили у свої сили і в перемогу. Щастю не було меж коли крок за кроком перемагаючи кожну наступну команду діти наближались до перемоги, а впевненість у собі додавала їм сили. Втомлені,але з великою радістю діти тримали в руках грамоту за І місце. Гордість за свою команду сяяла в щасливих очах дітей.

15 вересня

В школі відбулися спортивні змагання « Ми - юні олімпійці» між учнями 5-6 класів. Цей традиційний вид змагань для школярів, участь в якому завжди викликає велику радість. Кращі спортсмени винесли олімпійський прапор, а команда переможців запалила олімпійський вогонь .

Спортивне життя школи не обмежується одним тижнем, попереду надзвичайно цікавий навчальний рік.

Переглядів: 216 | Додав: hraboviyvadim | Рейтинг: 5.0/1
«  Вересень 2017  »